Робоча зустріч керівництва ПрАТ «Завод ЯП» з Головою обласної державної адміністрації Кіровоградської області

    12 травня 2014 року відбулась робоча зустріч керівництва Приватного акціонерного товариства «Завод з виробництва ядерного палива» з Головою обласної державної адміністрації Кіровоградської області Олександром Петіком на будівельному майданчику заводу.

    Під час зустрічі директор Приватного акціонерного товариства «Завод з виробництва ядерного палива» поінформував Голову обласної державної адміністрації Кіровоградської області про хід виконання підготовчих робіт на будівельному майданчику. Крім цього, керівник підприємства зазначив, що введення в експлуатацію заводу з виробництва ядерного палива створить близько 400 нових робочих місць для мешканців Маловисківського району, додаткові відрахування у бюджет, які зокрема, будуть спрямовуватимуться на вирішення соціальних питань і розвиток інфраструктури регіону.

    В свою чергу керівник області відзначив, що будівництво заводу поблизу Смоліно матиме важливе значення не лише для забезпечення енергетичної незалежності нашої держави, а й сприятиме соціально-економічному розвитку Маловисківського району. 

Безымянный