Засідання Оперативного штабу із здійснення загальної координації робіт з будівництва заводу з виробництва ядерного палива

   17.12.2013

    16 грудня, у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Едуарда Ставицького відбулось засідання Оперативного штабу із здійснення загальної координації робіт з будівництва заводу з виробництва ядерного палива у смт Смоліне у Кіровоградській області.

    У засіданні взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, керівництво ПрАТ «Завод з виробництва ядерного палива», представники Кіровоградської обласної державної адміністрації, представники ЗАТ «Русатом Оверсиз» та ВАТ «ТВЕЛ» - від Російської сторони.

    У рамках засідання було обговорено робочі питання, зокрема, стан виконання протокольних доручень попередніх засідань Оперативного штабу, а також актуальні питання фінансування будівництва заводу з виробництва ядерного палива.

    Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заслухав звіт про хід робіт на будівельному майданчику та про координацію робіт з будівництва заводу з виробництва ядерного палива.

    За підсумками роботи Оперативного штабу поставлені завдання щодо продовження загально будівельних робіт та запуску першої черги заводу у 2015 році.